RECORD STA-20 modelleri inşaat sektörüne geniş bir ürün yelpazesi sunar. Modüler yapı ilkeleri hedeflenerek tasarlanan, büyük ölçüde aynı parçalardan oluşan ürünlerimiz, en geniş koşullara adapte edilebilir. Bu kurulum süresini kısaltır ve servis-bakım maliyetlerini en aza indirger.

Sessiz Çalışma

Sessiz çalışma record otomatik kapının en çarpıcı özelliğidir. Kısaca kombinasyonumuz; düşük momentli kayış, makaralara yapılan özel kaplama, düşük ses oluşturan plastik parçalar, akustik bağımsız ray profili, bilyeli rulmanlarla desteklenmiş karşı makara ve kapı kanadı kılavuzları. Özel olarak geliştirilmiş kanat kılavuzları son derece sessiz çalışan record otomatik kapı sistemlerine katkı sağlar.

Emniyet

RECORD STA-20 parçaları bir başka parça ile kolayca iletişim kurabilir bu diğer özelliklerin yanı sıra emniyetli kullanımı ve güvenliği artırır. Sürücünün teknolojisi sayesinde sensörler ve diğer bağlantıların durumlarının sürekli izlenmesi sağlanır. Operasyonel durum ve bağlı bulunan tüm öznel parçaların sürekli kontrolü sağlanır. Kendi kendine öğrenme sayesinde arıza biriminin potansiyeli en aza indirilir. Kapılar grafik ekrana sahip bir programlayıcı ve yönetici kumanda ile kontrol edilebilir. Kolay kullanıma sahip bu uzaktan kumanda sistemi, kendi aydınlatmasına sahiptir ve istenilen dil seçilerek kullanılabilir. İhtiyaç duyulması halinde özel bir anahtarlı şalter eklenebilir.

   

Tasarım

RECORD STA-20 için; en transparan görüntüyü yakalamak adına 10mm cama uygun 20mm’lik kanat profilleri ya da 24mm ısıcama uygun 32mm’lik kanat profilleri mevcuttur. 65mm’ye kadar diğer üreticilerin profilleri de uygulanabilir. Hem mekanizma kapak hem de kanat profilleri eloksal ve RAL renklerine boyanabilir. Mekanizma yükseklikleri, standart, DUO ya da RED sistemde 108 mm ya da 150 mm; STA 20-200 ve STA 22 gibi güçlü modellerimizde 200 mm olarak kullanılabilir. Mekanizmalar; yüzeyden, tavandan ya da yapıya gizli-entegre şekilde uygulanabilir.