Record K21-K31–K41 Döner Kapı

Çeşitli tasarım seçeneklerinde mevcut olan 2 -3- 4 kanatlı otomatik veya manuel döner kapı.

Record K 21-31-41 döner kapı sistemleri, isteğe bağlı vitrin (3 100 mm ve üzeri çaplar için), gece panjuru ve kaçış ve kurtarma yolu fonksiyonu ile mevcuttur. Denenmiş ve test edilmiş tavana monte tahrik ve görünmez zemin altı tahrik arasında seçim yapabilirsiniz, RAL veya herhangi bir renkte anodize edilmiş veya özellikle şeffaf estetiğe sahip tamamen cam model. Tekerlekli sandalye kullanıcıları veya engelliler için kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla Record K 21-31-41, hızı azaltmak için değiştirilebilir bir kumanda ile donatılabilir.

Kanatlı otomatik döner kapı sistemleri 180’ den 90 dereceye, her kullanıcı ve kişi için çok rahat geçiş genişliğinde bir bölme sağlar.

Kanopi yapısı, ısı yalıtımı içeren sağlam ve güçlü bir çelik yapıdan yapılmıştır ve alüminyum plakalarla kaplanmış ve standart bir toz kapağı ile kapatılmıştır. Tavan alt tarafı, sağlam ve mükemmel bir aynı hizada görünüm sağlayan bölümlü alüminyum plakalarla kapatılmıştır.

Yüksek mühendislik ürünü ve güvenilir tahrik bileşenleri her zaman sorunsuz ve güvenli bir çalışma sağlar.

Opsiyonel olarak daha yüksek güvenlik gereksinimleri için EN 1627'ye göre RC 2 veya RC 3 hırsızlığa karşı dayanıklılık seçeneği sunmaktadır.